könyvelőiroda, 13. kerületMenü / Díjkalkuláció

Karrierlehetőség irodánknál

Tapasztalt könyvelőt keresünk azonnali kezdéssel

• Dolgoztál már több könyvelő irodánál?
• Szívesen része lennél egy szuper csapatnak?
• Elhivatottságod a munkád?

Akkor mi Téged keresünk! Küldd el az önéletrajzod a karrier@13konyveloiroda.hu címre és mi felvesszük veled a kapcsolatot, hogy jobban megismerjük egymást.

Főbb feladatok:

• cégeink teljes körű könyvelése, a magyar jogszabályok szerint
• számlák ellenőrzése, könyvelése
• pénztár bizonylatok kontírozása, könyvelése
• banki kivonatok kontírozása, könyvelése
• tárgyi eszközök nyilvántartás-vezetése
• mérlegkészítés
• adóbevallások elkészítése

Feladatok

• cégek teljes körű könyvelése a magyar jogszabályoknak megfelelően
• bejövő-kimenő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
• tárgyi eszközök nyílvántartás-vezetése
• adóbevallások elkészítése a határidők betartásával
• számlaegyeztetések, analitikák készítése
• ügyfelekkel való kapcsolattartás
• adózási szabályok, vállalkozói számviteli változások nyomonkövetése
• junior könyvelők munkájának segítése

Elvárások

• középfokú pénzügy-számviteli, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
• min. 3-5 éves szakmai tapasztalat
• számviteli és adózási szabályok naprakész ismerete
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• precizitás, pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent

• bérszámfejtési ismeret
• RLB program ismerete
• angol, illetve német nyelvtudás

Amit kínálunk

• fiatalos, motivált csapat
• barátságos kollégák, családias munkakörnyezet
• változatos ügyfélkör
• továbbképzési lehetőségek biztosítása
• családbarát munkahely
• állandóan bővülő ügyfélkör
• versenyképes jövedelem
• hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület -  a Nyugati Pályaudvar közelében

Ügyfélkapcsolat

Géci István

sales@13konyveloiroda.hu

+36 30 868 1509

Címünk

1136 Budapest,
Wallenberg utca 9. fsz.4

Parkolás

Fizetős parkolás: 08:00-18:00
A parkolóóra száma: 0134

www.13konyveloiroda.hu ® 2017
13, könyvelőiroda